MORY 2021 mini

Mory vytvoril ručný masážny prístroj s elegantným, ľahkým a štýlovým dizajnom, ktorý je navrhnutý tak, aby sa bez problémov zmestil do akéhokoľvek domova alebo životného štýlu. Mory ponúka štíhlu rukoväť s ergonomickou priľnavosťou. Jeho ľahko použiteľná dotyková obrazovka a zážitok z jednej obrazovky umožňujú spotrebiteľom sústrediť sa výlučne na svoje wellness potreby.

Nabíjajte kdekoľvek

Naša prenosná ružová masážna pištoľ sa dodáva s káblom typu C, môžete ju nabíjať kedykoľvek a kdekoľvek.

Vybavená bezuhlíkovým motorom

Životnosť bezkomutátorového motora je 2-3 krát dlhšia ako kefového motora a spotreba energie je iba 1/3 kefového motora, pričom výkonný motor, ktorý beží pri vysokej rýchlosti, môže dosiahnuť maximálne otáčky až 2900 ot./min. .

5 rýchlostných stupňov

Masážna pištoľ MORY ponúka 5 rôznych rýchlostných úrovní až do 3200 úderov za minútu, či už pre uvoľnenie svalov po cvičení alebo každodennú masáž tela, môžete ľahko nájsť amplitúdu vibrácií, ktorá vám najviac vyhovuje.

Amplitúda 11

MORY má vstavaný bezkomutátorový motor, ktorý dokáže poskytnúť 800 až 3200 úderov za minútu. Až 11 mm hlboké svalové tkanivo.

Jemné balenie

Naša perkusná masážna pištoľ sa dodáva s nádherným darčekovým balením a prenosným puzdrom. Je ideálny ako darček k narodeninám, výročiu, vďakyvzdaniu, na Štedrý deň, ľahko získajte lásku dievčat.

Vždy pripravené na použitie

Kompaktná veľkosť, ľahko ju vložíte do tašky do telocvične. Hmotnosť našej pištole je menšia ako ktorákoľvek iná. Takže ju môžete nosiť kamkoľvek.

Certifikáty

Nákupný košík